Про нас

ТОВ “Ріббон Юа” — дистриб’ютор принтерів етикеток, сканерів штрих кодів, терміналів збору даних та витратних матеріалів етикеток і ріббонів для обліку та маркування продукції на виробництві та складах.
Компанія також надає послуги з комплексного впровадження такого обладнання на підприємствах. Ми підберемо для вас найкращі рішення по обладнанні для друку та сканування етикеток. РІББОН ЮА слідкує за новинками на ринку        AUTO – ID. Телефонуйте нам – ми завжди готові поділитись власним досвідом!

Ріббон Юа є партнером відомих виробників техніки для друку наліпок та сканування штрих кодів: Zebra, Toshiba, Newland, Honeywell, Godex тощо.

Ми не поліграфісти і майже не маємо досвіду у цій справі. Але починати ніколи не пізно. Тож ми запускаємо друк цифрової етикетки — це ідеальне рішення для брендування вашого продукту!

Довіряємо найкращим! Ми точно впевненні в правильності і чіткості ведення наших фінансових справ, адже нас обслуговує: Cedepe Україна – є фірмою, яка належить до Міжнародної Групи CeDePe, що спеціалізується в наданні комплексних професійних послуг для бізнесу. Компанія надала послуги з бухгалтерського обліку, нарахування заробітної плати та управління персоналом для понад 2000 підприємств в обох країнах. Cedepe Україна - комплекс професійних послуг для бізнесу

У нас великий вибір принтерів етикеток , сканерів штрихкоду , Терміналів збору даних . Завітайте до нас в офіс та отримайте консультацію від наших фахівців.

Наша місія

РІББОН ЮА вкладає у розвиток підприємництва. Своїми рішеннями використовуючи принтери етикеток , сканери штрих кодів термінали збору даних ми допомагаємо підприємцям впровадити правильний облік виробництва, товарообігу складських запасів, провести оптимізацію логістичних витрат.

За допомогою цифрового друку повноколірних етикеток брендуємо продукцію і надаємо вашим товарам новий вигляд.
Наша етикетка забезпечить високу впізнаваність вашого бренду.

Процес виробництва

 

Наші переваги
01
ВИСОКА ЯКІСТЬ

Короткі серії різних етикеток легко і швидко запускаються без додаткової додрукарської підготовки

02
Надійність

Повний контроль над налаштуванням кольору забезпечує більш рівномірний результат від початку до кінця тиражу

03
Терміновий друк

За відсутності часу на додрукарську підготовку, персоналізовані етикетки можна запускати без затримки

Цілі компанії
  • наявність товару на складі
  • оперативна відправка
  • можливий підбір матеріалів під специфічні потреби
  • досвід у впровадженні проектів
Занурюємось в процесі

Незалежно від обраного рішення, самоклеючі етикетки пропонують безмежні можливості для створення індивідуального дизайну для глобальних торгових марок і місцевих виробників ексклюзивних продуктів.

Пропонуючи високоякісну продукцію, виробники значно виграють. Щоб зберегти передові позиції на ринку, власники торгових марок постійно впроваджують нові продукти і експериментують з упаковкою

Короткі і середні замовлення для локальних виробників

Наші роботи

                                                                                       Сертифікати