Про нас

Постачаємо Торгово-виробничим компаніям усе необхідне для роботи зі штрих кодом по всій Україні

А саме:

 • Обладнання для друку етикеток та касової стрічки (принтери етикеток та чеків Toshiba, Citizen, Zebra, TSC, Godex, Honeywell, Sato, HPRT, ASAP, Epson)
 • Обладнання для обліку та сканування штрих кодів та QR-кодів (сканери штрих кодів Newland, Datalogic, Zebra, Cino, Sunlux, Honeywell, Datalogic)
 • Обладнання для інвентаризацій та складського обліку (термінали збору даних Newland, Datalogic, Zebra, Cino, Sunlux, Honeywell, Datalogic)
 • POSтермінали для торгових точок, складів, виробництв
 • Термоетикетку, етикетку, ріббони та касову стрічку (великий асортимент в наявності, також можливість виготовити під замовлення)

Також надаємо послуги:

 • Оперативний термотрансферний друк етикетки
 • Цифровий рулонний друк етикетки
 • Підбір та консультація стосовно витратних матеріалів (спецматеріали, клеї, просічки, спецконфігурації)
 • Ремонт принтерів етикеток
 • Ремонт сканерів штрих коду
 • Ремонт принтерів чеків

ТОВ РІББОН ЮА є партнером усіх популярних брендів в напрямку AUTO ID. З радістю транслюємо наш досвід з впроваджених проектів у ваш бізнес. Звертайтесь до нас за телефоном +380633276444 або на пошту info@ribbon.ua , і  отримайте якісну консультацію з підбору витратних матеріалів та підбору і налаштуванню обладнання уже зараз!

Ми не поліграфісти і майже не маємо досвіду у цій справі. Але починати ніколи не пізно. Тож ми запускаємо друк цифрової етикетки — це ідеальне рішення для брендування вашого продукту!

Довіряємо найкращим! Ми точно впевненні в правильності і чіткості ведення наших фінансових справ, адже нас обслуговує: Cedepe Україна – є фірмою, яка належить до Міжнародної Групи CeDePe, що спеціалізується в наданні комплексних професійних послуг для бізнесу. Компанія надала послуги з бухгалтерського обліку, нарахування заробітної плати та управління персоналом для понад 2000 підприємств в обох країнах. Cedepe Україна – комплекс професійних послуг для бізнесу.

У нас великий вибір принтерів етикеток, сканерів штрихкоду , Терміналів збору даних. Завітайте до нас в офіс та отримайте консультацію від наших фахівців.

Наша місія

ТОВ РІББОН ЮА

МИ АМБАСАДОРИ ОБЛІКУ!

ШТОВХАЄМО РОЗВИТОК  НАШИХ КЛІЄНТІВ ЗАВДЯКИ ВПРОВАДЖЕННЮ СИСТЕМ ОБЛІКУ!

Процес виробництва

 

Наші переваги
01
1. КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД:

Впроваджуємо етикетку, обладнання для обліку та маркування, надаємо сервіс по ремонту даного обладнання

02
2. ШВИДКІСТЬ:

Великі товарні запаси забезпечують відправлення товару в день замовлення

03
3. УНІКАЛЬНІСТЬ :

Єдині в західному регіоні України надаємо послуги з друку цифрової рулонної етикетки.

Цілі компанії

“РІББОН ЮА” вкладає у розвиток підприємництва по всій Україні. Своїми рішеннями, використовуючи принтери етикеток, сканери штрихкодів, термінали збору даних ми допомагаємо підприємцям впровадити правильний облік виробництва, товарообігу складських запасів, провести оптимізацію логістичних витрат, чим забезпечуємо стрімкий розвиток наших клієнтів.

За допомогою цифрового друку повноколірних етикеток брендуємо продукцію і надаємо вашим товарам новий вигляд.
Наша етикетка забезпечить високу впізнаваність вашого бренду.

Занурюємось в процесі

Незалежно від обраного рішення, самоклеючі етикетки пропонують безмежні можливості для створення індивідуального дизайну для глобальних торгових марок і місцевих виробників ексклюзивних продуктів.

Пропонуючи високоякісну продукцію, виробники значно виграють. Щоб зберегти передові позиції на ринку, власники торгових марок постійно впроваджують нові продукти і експериментують з упаковкою.

Короткі і середні замовлення для локальних виробників.

Наші роботи

                                                                                       Сертифікати