Мобільний принтер етикеток

Це портативний пристрій для швидкого друку інформації. Він друкує на довгих та вузьких носіях: паперових, текстильних, синтетичних, липких стрічках та ярликах. Користувач має змогу регулювати ширину стрічки в налаштуваннях пристрою.

Пристрій можна під’єднати до системи за допомогою  USB, мережі Ethernet або емуляції RS-232. Мобільні пристрої підключаються дистанційно по Wi-Fi або Bluetooth. В портативних моделях передбачений акумулятор, ресурсу якого вистачає на робочу зміну. Заряджається такий пристрій від USB кабелю.

Мобільні принтери застосовуються:

  • в крамницях;
  • в кав’ярнях та ресторанах;
  • на підприємствах;
  • в складських приміщеннях;
  • в логістичних компанія;
  • на почтових відділеннях.

Вони потрібні для обліку документів, маркування та  фасування товарів.

Мають можливість друкувати 2D штрих-коди. Для маркування товарів найкраще використовувати термотрансферні принтери. Вони створюють більш довговічні зображення.

Мобільний принтер чеків-етикеток Godex MX30i

Роздільна здатність друку 203 точки на дюйм при максимальній ширині друкованого тексту 72 мм. Завдяки стабільному корпусу внутрішня частина принтера MX30i захищена від зовнішнього середовища, бруд і вода не можуть пошкодити етикетку виробника. Принтер обладнаний надійним корпусом і відповідає стандарту IP42, а використання додаткового чохла збільшує опір  до IP54. Він стійкий до падіння з висоти 1,5 метра завдяки гумовим корпусним елементам.

Мобільний принтер Godex важить лише 670 грам разом з акумулятором, його зручно носити навіть тривалий час.

У комплект включені, відповідний затиск для ременя. Портативний польовий принтер друкує 1D i 2D коди і характеризується наявністю довговічного літіє – іонного акумулятора з тривалим періодом роботи до сімдесяти двох годин. Друкує безперервно до 3000 чеків.

Пристрій підтримує як дротовий (RS232 / USB) так і бездротовий (Bluetooth, Wi-Fi) зв’язок.

Має в собі 32МБ SDRAM і 128МБ внутрішньої пам’яті, модель MX30i характеризується надійністю, що гарантує максимальну чіткість і якість при друці етикетки.

 

  Промисловий принтер етикеток

Принтери з найбільшою потужністю друку етикеток. Можуть безперебійно працювати в складних умовах експлуатації. Мають великі розміри, міцні металеві деталі та корпус.

Об’єм друку понад 20000 етикеток в день. Вирізняються габаритами, міцністю корпусу та великим тиражом друку. Ідеальні для використання на великих логістичних і виробничих підприємствах.

Промислові принтери етикеток легко підключаються до вже існуючих комп’ютерних систем любого підприємства, заміняючи техніку з меншими виробничими потужностями.

Вони виконують роботу з меншими витратами, тобто ідеально підійдуть для використання у середньому та великому бізнесі.

Основною перевагою принтерів етикеток промислового класу є – їх висока виробнича здатність.

Принтер етикеток Toshiba B-EX4T2-TS12-QM-R

Промисловий принтер етикеток Toshiba B-EX4T2-TS12-QM-R ламає всі сформовані раніше стереотипи про принтери етикеток. Toshiba B-EX4T2 – це перш за все недорогий принтер.

Продуктивність

Новий принтер Toshiba B-EX4T2 – один з найшвидших промислових принтерів. Його максимальна швидкість дозволяє надрукувати 1000 етикеток розміром 58 мм х 40 мм всього за 3 хв. Для чого потрібна така висока швидкість друку? По-перше, досить частоє необхідність у дуже стислі терміни маркувати значну партію продукції. Така ситуація може виникнути в момент приходу товару на склад або в момент переміщення товару з виробничого цеху на склад. По-друге, висока продуктивність принтера дозволяє практично не витрачати час на друк етикеток. Це означає, що співробітник компанії не буде з ранку до вечора сидіти біля принтера, а зможе виконати куди більш необхідні операції.

Новий промисловий принтер Toshiba B-EX4T2 обладнаний мережевим інтерфейсом (LAN 10/100Mbit) в базовій модифікації. Це не опція – це стандартна характеристика принтера. Іншим стандартним інтерфейсом принтера B-EX4T2 є інтерфейс USB 2.0. Класичні інтерфейси, послідовний (RS232) і паралельний, можуть бути додатково встановлені в принтер. Крім того, принтер B-EX4T2 можна додатково обладнати бездротовим (WiFi) і USB-host інтерфейсами. Для друку термотрансферним способом в принтер крім самих етикеток необхідно вставити фарбючу стрічку.

Настільні принтери

Це компактні пристрої, передбачені для стаціонарного використання в офісах, аптеках, невеликих крамницях.

Друкує в середньому до 5 тисяч етикеток в день.

Ці принтери етикеток дуже компактні, ідеально підходять для організацій, що відносяться до малого бізнесу. Вони підійдуть для автоматизації маленьких складських приміщень, виробничих ділянок невеликої площі, торгівельних точок малого обсягу.

Компактні настільні принтери не займають багато місця на робочому столі оператора, зручні в експлуатації та технічному обслуговуванні.

Використовують самоклейкі етикетки в рулоні, як розхідний матеріал. Заміна рулону здійснюється за кілька хвилин без потреби розбирання пристрою.

Настільні принтери етикеток відрізняються  малою вартістю при хорошій якості друку. Виробнича здатність такого принтеру  добре забезпечує потреби малого бізнесу, маркування продукції в торгівельних компаніях з середніми оборотами, рішенням офісних завдань, маркуванням невеликих партій товарів при відвантажені зі складу.

Настільний принтер для друку етикеток Toshiba B-EV4D-GS14-QM-R

Компактний і продуктивний принтер для друку на етикетках Toshiba B-EV4D-GS14-QM-R стане вигідним придбанням для бізнесу. Це кращий варіант для виготовлення достатньої кількості маркувальної продукції, друку квитків, квитанцій і т. д.

Економічне і легке в експлуатації обладнання відрізняється компактними розмірами і запросто поміщається навіть на невеликому робочому місці.

Термопринтер етикеток нескладний в управлінні і не вимагає особливих навичок для роботи з ним.

До інших його переваг відносять:

  • підтримку відразу декількох мов програмування і можливість застосування популярних інтерфейсів;
  • зносостійкість конструкції, яка забезпечена за рахунок двошарового корпусу з ударостійкого пластику, надійно захищає внутрішній механізм від ударів, скупчення пилу і бруду;
  • легкість заправки принтера і наявність автоматичного доводчика стрічки, що гарантує правильну установку шкірного змінного рулону;
  • якість друку, що не вимагає використання додаткових витратних матеріалів.

Принтер термоетикеток B-EV4D відмінно справляється з усіма поставленими перед ним завданнями. Це найкраще рішення для друку одно – і двомірних штрих-кодів. При цьому швидкість нанесення зображень і тексту становить 127 мм /сек.

 

Ми надаємо індивідуальний підхід для рішення завдань пов’язаних зі створенням і друком етикеток. Наші співробітники допоможуть підібрати оптимальне рішення, починаючи від потрібного вам принтеру до вибору розхідних матеріалів.