Принтер для друку етикеток – це пристрій, що друкує штрих-коди та інші текстові або графічні елементи на спеціальних самоклеючих та звичайних стрічках.

Для правильного вибору принтеру треба звернути увагу на певні характеристики пристрою.

Основні питання на які вам потрібно знати відповіді перед тим як перейти до вибору принтера:

Який тираж етикеток вам потрібно друкувати  в день?

Якого розміру вам потрібна етикетка?

В яких умовах вона буде використовуватися?

Що саме буде надруковано: текст, логотип, штрих-код, QR – код?

Коли потрібно клеїти етикетку, одразу після друку чи пізніше?

Тип етикетки та спосіб друку

Термотрансферний друк

Термоетикеткице етикетки, що друкуються на термопапері. Підходить для товарів, що не потребують довгого зберігання. Цей тип етикеток підлягає впливу навколишнього середовища (температура, волога). Виготовляються за допомогою прямого термодруку.

Принтер нагріває певні ділянки друкуючої голівки, що лишає чорний слід на термочутливому папері.

Даний вид друку дозволяє зекономити на розхідних матеріалах – потрібно докуповувати тільки термострічку.

В разі потреби максимально міцних етикеток, стійкі до хімічного впливу та механічних пошкоджень, використовуйте поліпропіленові етикетки. Паперові напівглянцеві, поліпропіленові етикетки друкуються на термотрансферних принтерах.

Малюнок наноситься за допомогою нагрівання фарбуючої плівки –ріббон. Вона потребую регулярної заміни.  Однак, навіть, без ріббону термотрансферний принтер може друкувати. В такому разі він виконує функції термопринтеру і може друкувати етикетки тільки на тармопапері.

Прямий друк

Це найдешевший спосіб друку етикеток. Тож і кількість можливостей друку в нього обмежена. Такі принтери друкують на матеріалах, що підійдуть для товарів з коротким терміном зберігання.

Ресурс принтера етикеток

Принтери мають свої показники потужності виробництва – кількість етикеток, що пристрій може надрукувати за день.

За потужністю розрізняють:

Мобільні (до 2000 етикеток\день)

Невеликі легкі принтери з акумулятором, що приєднуються до терміналу збору даних. Використовується зазвичай вузька стрічка, швидкість друку –невисока. Підходять для використання працівниками складу, мерчендайзерами для оперативного маркування.

Настільні (до 5000 етикеток\день)

Компактні стаціонарні принтери, працюють в зв’язці з комп’ютером або POS – системою. Використовуються на складу, у офісах, у невеликих крамницях.

Комерційні (до 20000 етикеток\день)

Мають більші габарити ніж настільні та друкують середні тиражі етикеток. Підходять для маркування товарів на гуртових складах, підприємствах по доставкам вантажів, мережевим крамницям з власним складом.

Промислові (від 20000 етикеток\день)

Найпотужніші принтери етикеток, призначені для безперервної роботи, навіть, в умовах агресивних факторів зовнішнього середовища. Використовується зазвичай на великих виробничих підприємствах.

Ширина та розділова здатність друку

Етикетки можуть розрізнятися за розміром, щоб вся інформація була розміщена на етикетці, потрібно підібрати принтер з необхідною шириною друку. Для стандартних завдань, таких як рук штих-коду, достатньо буде принтеру з шириною друку до 54 мм. Якщо потрібні великі етикетки, використовуйте принтери з стрічками до 108 мм.

Зокрема, за розмір та якість зображання на етикетці відповідає розділова здатність друку.

203 dpi

Друк тексту розміром від 6 шрифту і більше, проста графіка, штрих-коди.

300 dpi

Друк від 4-6 розміру шрифту, лого, QR – коди та штрих-коди. Зазвичай використовують, коли на етикетці потрібно додатково вносити інформацію про характеристики товару або виробництва.

600 dpi

Призначені для друку мілких етикеток з розміром шрифту від 2.

 

В нас ви можете придбати принтери різних виробників. М надаємо широкий спектр вибору, враховуючи ваші потреби.

Якщо вам потрібна додаткова консультація для прийняття правильно рішення, стосовно потрібної вам моделі принтеру телефонуйте нашим менеджерам або надсилайте листа на нашу електрону адресу.