01
Термоетикетка

Термотрансферна етикетка, також як і термоетикетка, має основною перевагою те, що необхідну інформацію можна швидко задрукувати на місці, де це потрібно і вносити інформацію, яка часто змінюється. Для друку термотрансферних етикеток використовується термотрансферний принтер (наприклад, модель на фото зліва) або універсальний принтер (наприклад, модель на фото праворуч). Універсальні принтери підходять для друку і термо і термотрансферних етикеток.

перейти в магазин
02
Етикетки напівглянець

Ідеально підходить для поклейки етикеток на рами вікон, двері, стікла. Не залишає липкого сліду! Добре сканується за рахунок пастельного кольору.

Термотрансферні етикетки – основа цих етикеток з напівглянцевим покриттям. Друк відбувається термотрансферним перенесенням за допомогою фарбуючих стрічок (ріббонів). Застосовується для маркування товарів термін зберігання яких необмежений або великий.

перейти в магазин
03
Етикетки поліпропіленові

Етикетка використовується для екстримальних умов зберігання, можливий прямий контакт як і з прямим сонячним промінням так і з вологою. Для міцного склеювання з поверхнею можливе використання спеціальних клеювих сумішей на основі каучуку.

Завдяки тому, що поліпропілен етикетка має малу товщиною і високою прозорістю, її можна наклеювати на упаковку, домагаючись видимості того, що текст або зображення нанесені безпосередньо на упаковку.

перейти в магазин
04
Ріббони

Види:

  • Wax (основа – віск) 
  • Wax/Resin (основа – віск з синтетичними смолами) 
  • Resin/Textile ( для друку на текстильних бірках)
  • Resin (основа – смола) 
  • Спеціалізований ріббон 
  • Hot Stamping 
перейти в магазин
05
Касові стрічки

Найбільш поширена касова стрічка з термочутливим шаром. Даний різновид паперу використовується в термографічних друкованих апаратах. Такі пристрої сьогодні дуже популярні, вони зручні в експлуатації, нанесення інформації на носій обходиться дуже дешево, надійний друкуючий вузол, немає необхідності використовувати інші витратні матеріали (наприклад, фарбу для друкування на струменевому принтері або порошок для лазерного принтера та ін.)

перейти в магазин
У ВАС З’ЯВИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ?
Напишіть нам, і наш менеджер зв’яжеться з Вами!

надіслати