01
Принтери етикеток

Термотрансферна етикетка, також як і термоетикетка, має основною перевагою те, що необхідну інформацію можна швидко задрукувати на місці, де це потрібно і вносити інформацію, яка часто змінюється. Для друку термотрансферних етикеток використовується термотрансферний принтер (наприклад, модель на фото зліва) або універсальний принтер (наприклад, модель на фото праворуч). Універсальні принтери підходять для друку і термо і термотрансферних етикеток.

перейти в магазин
02
Принтери чеків

Принтер чеків (термопринтер) – це компактний пристрій, який ідеально підходить для ресторанної, готельної та сфери торгівлі. Стандартні розмір касової стрічки: 80мм * 75 м та 57мм * 20м.

перейти в магазин
03
Сканери штрих кодів

Це пристрій можна знайти в будь-якому сучасному магазині, і воно значно спрощує введення даних про товар. Якщо не користуватися сканером і вводити всі дані вручну, це не тільки спричинить за собою ряд помилок, але і збільшить час обслуговування одного клієнта. Як тільки сканування товару буде завершено, система відобразить наступні дані про товар:

  • повне найменування товару;
  • вартість товару;
  • можливі знижки.
перейти в магазин
04
Термінали збору даних

Термінал збору даних (ТЗД) – прилади, що призначені для моментального збору даних про товар. Переважно, використовуються для інвентаризації складу, обліку приходу або витрати товарів тощо; організації виїзної (мобільної) торгівлі; у сфері послуг з виїздом до клієнта (логістика, кур’єрська доставка, склад).

перейти в магазин
Наші Переваги
01.
Великий асортимент товарів

У нас ви знайдете будь який потрібний вам товар, за доступною ціною.

02.
Чудовий сервіс

Ми прагнемо забезпечувати стабільність і високу якість пакувального процесу. Економити час замовника, професійно розвиваючи його виробництво в сфері упаковки.

03.
Доставка

Оперативно реагувати на виклики, які ставить нашим клієнтам ринок і виробництво.

04.
Терміновий друк

За відсутності часу на додрукарську підготовку, персоналізовані етикетки можна запускати без затримки.

У ВАС З’ЯВИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ?
Напишіть нам, і наш менеджер зв’яжеться з Вами!

надіслати